Comerto na VUT Majálesu 2013

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Slovo dalo slovo a stalo se, co se stát mělo. 3. května jsme téměř v kompletní firemní sestavě vyrazili za hudbou, zážitky a dobrým pitím na 3. ročník VUT Majálesu, který se konal v prostorách brněnského Velodromu. Páteční večer jsme si užili do sytosti! Naše taneční řádění odnesl pouze jeden deštník, přičemž Zdeňka opouštěla akci v cool zablácených teniskách. Protancovali jsme se přes Tleskače, No Name až k Polemicu. Vše zdokumentováno - prostudujte fotky :).

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.