Bylo nám 5

Nejedná se o volné pokračování humoristického románu Karla Poláčka, ale konstatování faktu, že Comerto sfouklo 5 svíček na svém narozeninovém dortu a už se chystá na pokoření dalších rekordů. S očekáváním něčeho nového a s nekončícím nadšením aplikujeme další nové postupy, abychom našim klientům mohli i v příštích 5 letech nabídnout efektivní online marketing.
Nejedná se o volné pokračování humoristického románu Karla Poláčka, ale konstatování faktu, že Comerto sfouklo 5 svíček na svém narozeninovém dortu a už se chystá na pokoření dalších rekordů. S očekáváním něčeho nového a s nekončícím nadšením aplikujeme další nové postupy, abychom našim klientům mohli i v příštích 5 letech nabídnout efektivní online marketing.

Jak jsme slavili?

Přestože narozeninová oslava byla původně plánována na dřívější termín, z důvodu nemoci několika Comerťáků byla nakonec odložena na následující týden. O to větší radost jsme měli, když mezi nás díky tomu mohl zavítat i jeden ze zakládajících členů Comerta, Luboš Kovář, který aktuálně působí v Praze a vymýšlí zlepšováky pro společnost Seznam.cz.

Narozeninová oslava začala tradičním porcováním dortu, které bylo vzápětí vystřídáno tajemným rozlosováním do dvou skupin. Jediná instrukce byla, že skupina č. 1 musí dorazit na uvedenou adresu přesně ve 12:30. Nikdo nic nevěděl, nikdo nic netušil. Skupina č. 2 měla doputovat na to samé místo ve 14:30. A protože měla čas, krátila si ho popíjením dobré domácí slivovice a hraním stolního fotbálku, který jsme si nedávno nadělili jako předčasný narozeninový dárek.

Escape Game

Ano, úniková hra Bunkr 13 byla oním překvapením, kterým nás firma od rána tolik napínala. A všichni jsme se shodli, že to rozhodně stálo za to! Ocitli jsme se v temné místnosti – měli jsme zachránit svět, potažmo alespoň sami sebe před unikající radiací, kterou nemilosrdně ohlašoval všudypřítomný zvuk dozimetru. Sděleno nám bylo jen toto: „Svět se změnil. Už nevíš proč, ani jak je to dlouho, ale soustava bunkrů je nyní tvým jediným domovem. BUNKR 13 se nedávno odmlčel –  ty a tvůj tým jste byli vysláni, abyste zjistili proč… Po vstupu ale nastal problém. Venkovní dveře nejdou otevřít, řídicí systém hlásí poruchu a radiace uniká… čas nemilosrdně běží. Musíte zvládnout za 75 minut zastavit únik radiace, přijít záhadě na kloub, vyřešit šifry, najít indicie a dostat se ven“. Čekala nás super zábava, závod s časem a nutnost spolupracovat v týmu, abychom se z toho dostali živí.

Nakonec se oběma skupinám podařilo rozluštit veškeré hádanky a najít věci potřebné k zastavení radiace. Vyčerpaní a hladoví, přesto s velkou radostí z přežití oné katastrofy, jsme se postupně přesunuli do nedaleké restaurace Butcher’s.

Butcher's – dobře, ale!

Ve znamení neřízené zábavy se nesla i naše následná oslava v restauraci Butcher’s, kde jídlo i pití bylo velmi delikátní. Škoda, že péče vrchního ke konci večera dle některých z nás polevila. Především kdyby to pití mělo nožičky, pak by Kuba nemusel krást pivo těm šťastlivcům, kteří ho náhodou měli k dispozici. Ujala se i hláška večera „mám 3 objednaný a jedno donesený“. Naopak tým Comerta zaslouží jedničku za téměř vzorné chování i s pokročilým časem a pozdním večerem na krku. Přestože zalít výběrový karibský rum kolou není až tak obvyklé, kreativě se u nás křídla nestříhají.

Na oslavě padlo poslední překvapení toho dne. Ve firmě máme totiž jednoho exota, který to s Comertem táhne od prvního dne založení, takže si za tuto 5letou misi vysloužil dárek v podobě značkových hodinek Tissot s firemním věnováním. Tímto přejeme EmSíčkovi další skvělou pětiletku a Comertu jakbysmet.

Chcete se o nás dozvědět více?

Aby weby našich klientů hladce běžely…
04.04.2024
Martin Sikora
Neustále se snažíme našim klientům zajišťovat kvalitní služby, nejen co se týče obsahové stránky webových prezentací, ale i jejich technického pozadí a proto jsme...
Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení
29.03.2022
Martin Sikora
Aktualizace 7.7. 2022: Palackého třída je již plně průjezdná, při cestě k nám tedy nezaznamenáte níže popsaná omezení. Rekonstrukce tramvajové trati v ulici Palackého...
Informace k nedostupnosti serverů dne 6.9.2021
06.09.2021
Martin Sikora
Dne 6. 9. 2021 odpoledne byly nedostupné některé naše servery, na kterých jsou umístěny i weby některých našich klientů. Nedostupnost byla způsobena rozsáhlým výpadkem...
Exkurze do Filmových ateliérů ve Zlíně
27.11.2019
Martin Mekyska
Jednoho krásného podzimního dne jsme se vydali do Zlína načerpat novou inspiraci a energii na další aktivity pro naše klienty.