Armáda hrnků a sklenic povolána do boje

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Ano, čtete správně. Další novinkou, jež přichází bezprostředně po dokončení naší nové kanceláře, a souvisí s dalším budováním naší firemní identity, jsou nové sklenice a hrnečky s logem Comerta, které jsme si nechali vyrobit pro radost nás i našich hostů.
Jak popsat tuto mohutnou armádu? V čele přední linie vidíme hrdě se dmoucí bílé hrnečky s podšálky a potiskem modrozeleného loga Comerta. Tyto hrnečky jsou určeny především pro boj s kávou z bezprostřední blízkosti. Jejich defilé sledují sklenění pobočníci, kteří svou firemní příslušnost stvrzují taktéž logem.

Armáda hrnků a sklenic Comerto

Nezbývá nic jiného, než vás pozvat na skvělou kávu nebo čaj do naší zasedací místnosti. Těšíme se na vás!

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.