Comerto / O nás / Co se u nás děje / 3. narozeniny Comerta

3. narozeniny Comerta

S online marketingem pomáháme klientům už třetím rokem, přičemž nezastavitelně frčíme do roku dalšího. Oficiální narozeninovou oslavu jsme odstartovali minulý pátek (4. 4. 2014) rozkrojením v pořadí již třetího comerťáckého dortu.
S online marketingem pomáháme klientům už třetím rokem, přičemž nezastavitelně frčíme do roku dalšího. Oficiální narozeninovou oslavu jsme odstartovali minulý pátek (4. 4. 2014) rozkrojením v pořadí již třetího comerťáckého dortu.

Firemní oběd

Slavnostní obědové překvapení obstaral vlastnoručně jednatel společnosti, který se rozhodl za odměnu pro celý tým Comerta uvařit. Marek, jakožto zkušený cestovatel a milovník všeho thajského, si pro nás připravil bezejmennou rýžovou specialitu z thajské kuchyně. Přestože některé ingredience byly velmi exotické a v někom mohly vyvolat dokonce i obavy o holý život, výsledek byl velmi chutný.

Podívejte se na záznam pořadu: Vaříme s jednatelem.


Comerto dort ke 3. narozeninám firmy

 

Hurá na adventure minigolf!
Po obědovém odpočinku a prezentaci firemních výsledků za poslední rok jsme se s plnými břichy pomalu odkolébali na další exotickou atrakci. V tomto případě se již nejednalo o pokrm, ale o tzv. adventure minigolf, tedy o interiérové golfové hřiště ve stylu exotického ostrova včetně palem, papoušků a plameňáka. Zde na celý tým Comerta čekalo celkem 18 nevyzpytatelných jamek, z nichž řada dala zabrat i zkušeným hráčům.

Ti méně zdatní dokázali absolvovat těžší green například až na 18 pokusů. Díky tomu bylo postaráno o skvělou zábavu a žalostné výkřiky hráčů a potutelný smích ostatních sledujících kolegů se nesl golfovou halou až do 16:30, kdy se podávala slivovička jakožto zahřívací drink. Golfové klání vyhrál Kuba a patří mu obdivný potlesk ostatních hráčů. 

Nezapomenutelná večeře v Havaně

Den plný zážitků samozřejmě nevšedním minigolfem neskončil. Další plán zněl jasně, neboť rezervace ve vyhlášeném Havana Restaurantu byla potvrzena na 18 h. Netřeba zmiňovat, že cesta veřejnou dopravou naši firmu opět trošku více proslavila. Přesto se všem podařilo transport na místo určení zvládnout a tak jsme všichni téměř včas zasedli pospolu u jednoho velkého stolu obklopeni krásnou kulisou velkých akvárií s pestrobarevnými mořskými rybami.

Místní nabídka jídel a specialit byla natolik velká, že nejeden z nás byl ochromen jevem, který se běžně nazývá paradox výběru. Ať už však šlo o delikátní předkrmové carpaccio, nebo o brilantně připravené steaky, exkluzivní rumy, 3litrová mojita aj., vše bylo opravdu perfektní, lahodné a nezapomenutelné.

Večeře v restauraci Havana byla tudíž pomyslnou tečkou za skvělou narozeninovou oslavou. Podívejte se, jak nám chutnalo.


Zobrazit více na Google+

Chcete se o nás dozvědět více?

Aby weby našich klientů hladce běžely…
04.04.2024
Martin Sikora
Neustále se snažíme našim klientům zajišťovat kvalitní služby, nejen co se týče obsahové stránky webových prezentací, ale i jejich technického pozadí a proto jsme...
Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení
29.03.2022
Martin Sikora
Aktualizace 7.7. 2022: Palackého třída je již plně průjezdná, při cestě k nám tedy nezaznamenáte níže popsaná omezení. Rekonstrukce tramvajové trati v ulici Palackého...
Informace k nedostupnosti serverů dne 6.9.2021
06.09.2021
Martin Sikora
Dne 6. 9. 2021 odpoledne byly nedostupné některé naše servery, na kterých jsou umístěny i weby některých našich klientů. Nedostupnost byla způsobena rozsáhlým výpadkem...
Exkurze do Filmových ateliérů ve Zlíně
27.11.2019
Martin Mekyska
Jednoho krásného podzimního dne jsme se vydali do Zlína načerpat novou inspiraci a energii na další aktivity pro naše klienty.