3. narozeniny Comerta

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
S online marketingem pomáháme klientům už třetím rokem, přičemž nezastavitelně frčíme do roku dalšího. Oficiální narozeninovou oslavu jsme odstartovali minulý pátek (4. 4. 2014) rozkrojením v pořadí již třetího comerťáckého dortu.

Firemní oběd

Slavnostní obědové překvapení obstaral vlastnoručně jednatel společnosti, který se rozhodl za odměnu pro celý tým Comerta uvařit. Marek, jakožto zkušený cestovatel a milovník všeho thajského, si pro nás připravil bezejmennou rýžovou specialitu z thajské kuchyně. Přestože některé ingredience byly velmi exotické a v někom mohly vyvolat dokonce i obavy o holý život, výsledek byl velmi chutný.

Podívejte se na záznam pořadu: Vaříme s jednatelem.


Comerto dort ke 3. narozeninám firmy

 

Hurá na adventure minigolf!
Po obědovém odpočinku a prezentaci firemních výsledků za poslední rok jsme se s plnými břichy pomalu odkolébali na další exotickou atrakci. V tomto případě se již nejednalo o pokrm, ale o tzv. adventure minigolf, tedy o interiérové golfové hřiště ve stylu exotického ostrova včetně palem, papoušků a plameňáka. Zde na celý tým Comerta čekalo celkem 18 nevyzpytatelných jamek, z nichž řada dala zabrat i zkušeným hráčům.

Ti méně zdatní dokázali absolvovat těžší green například až na 18 pokusů. Díky tomu bylo postaráno o skvělou zábavu a žalostné výkřiky hráčů a potutelný smích ostatních sledujících kolegů se nesl golfovou halou až do 16:30, kdy se podávala slivovička jakožto zahřívací drink. Golfové klání vyhrál Kuba a patří mu obdivný potlesk ostatních hráčů. 

Nezapomenutelná večeře v Havaně

Den plný zážitků samozřejmě nevšedním minigolfem neskončil. Další plán zněl jasně, neboť rezervace ve vyhlášeném Havana Restaurantu byla potvrzena na 18 h. Netřeba zmiňovat, že cesta veřejnou dopravou naši firmu opět trošku více proslavila. Přesto se všem podařilo transport na místo určení zvládnout a tak jsme všichni téměř včas zasedli pospolu u jednoho velkého stolu obklopeni krásnou kulisou velkých akvárií s pestrobarevnými mořskými rybami.

Místní nabídka jídel a specialit byla natolik velká, že nejeden z nás byl ochromen jevem, který se běžně nazývá paradox výběru. Ať už však šlo o delikátní předkrmové carpaccio, nebo o brilantně připravené steaky, exkluzivní rumy, 3litrová mojita aj., vše bylo opravdu perfektní, lahodné a nezapomenutelné.

Večeře v restauraci Havana byla tudíž pomyslnou tečkou za skvělou narozeninovou oslavou. Podívejte se, jak nám chutnalo.


Zobrazit více na Google+

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.