Copywriting – psaní textů pro web

Comerto / Internetový marketing / SEO / Copywriting
Napíšeme pro váš web zajímavé, poutavé a bezchybné texty orientované na čtenáře. Copywriting od Comerta podpoří prodej, přispěje k SEO a obohatí obsah webu.

Texty pro webové stránky musí plnit několik funkcí. Umíme napsat texty, které podpoří prodej a přispějí k optimalizaci pro vyhledávače.

Kvalitně zpracovaný obsah dokáže:

  • zaujmout a obohatit návštěvníka o nové poznatky,
  • vyzvat jej k naplnění obchodního nebo jiného cíle webu,
  • podpořit vyhledatelnost webu na Internetu (SEO).

Copywriting od Comerta

Na prvním místě při psaní textů myslíme na ty, kteří je budou číst. Návštěvníka webu se snažíme upoutat, poskytnout mu informace o předmětu stránky a vybídnout jej k akci – text je důležitým faktorem pro obchodní účinnost webové prezentace.

Fungující texty bez kompromisu

Důraz klademe také na to, aby obsah stránky správně pochopily vyhledávače. Dobré, originální a přínosné texty pomohou webu k lepšímu umístění ve výsledcích vyhledávání a vám k většímu počtu potenciálních zákazníků. V textech pracujeme s prioritními klíčovými slovy i s jinými výrazy, které jsou relevantní k tématu a uživatelé je při hledání vašich produktů či služeb používají. Samozřejmostí je pro nás bezchybný pravopis a gramatika.

Žádná vražda textem

Lidé na webu nečtou tak důkladně jako v knihách, proto dbáme na to, aby texty webových stránek byly obzvlášť přehledné a bohatě strukturované.

  • Coby záchytné body pomáhají nadpisy.
  • Pro důležité části textu definujeme sémantické zvýraznění.
  • Používáme odrážkové seznamy.

Nepodceňujte copywriting

Otřepané rčení „Obsah je král“ stále platí. Proto při tvorbě nového webu, jeho optimalizaci pro vyhledávače, nebo při představení nového produktu, je vždy důležité věnovat pozornost koncepci obsahu a textům.
Zkušení copywriteři Comerta vytvoří texty v souladu s vašimi požadavky a cíli. S ohledem na SEO, na zvýšení počtu objednávek, vyplněných poptávkových formulářů, nebo jakýchkoli jiných cílů, které si ve své online prezentaci kladete.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Copywriting – psaní textů pro web - Vybrané reference

V rámci online marketingu děláme