Reklama ve vyhledávací síti

Comerto / Internetový marketing / PPC / Reklama ve vyhledávací síti

Líbilo by se vám mít možnost cílit reklamu jen na uživatele, kteří mají opravdu zájem o vaše produkty? Ve světě online marketingu je to možné. Prostřednictvím PPC reklamy ve vyhledávačích můžete oslovit to nejlepší publikum – uživatele, kteří se aktivně zajímají o vaše produkty nebo služby. Snaží se je najít v internetových vyhledávačích a dozvědět se o nich víc nebo rovnou nakoupit; a přitom mohou kromě přirozených výsledků vyhledávání vidět i ty placené, ale stejně relevantní. Proto jde o velice účinný nástroj výkonnostního online marketingu.

Při správném nastavení PPC kampaně ve vyhledávací síti platíte pouze za přivedení kvalitní a relevantní návštěvnosti s vysokým konverzním poměrem. PPC kampaně zakládáme zejména ve vyhledávacích sítích předních systémů Google AdWords a Seznam Sklik, které pro zobrazování reklamy využívají stránky výsledků svých vyhledávacích služeb.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.

Proč mít vyhledávací PPC kampaň?

  • Díky přesnému cílení jde o velmi výkonný typ reklamy orientovaný na přímé přivádění konverzí.
  • PPC kampaň lze rychle spustit a okamžitě může začít přivádět návštěvníky. Lze ji také rychle aktualizovat v případě změn ve vašem sortimentu.
  • Pokud se váš web v přirozeném vyhledávání neumisťuje na uspokojivých pozicích, můžete se ve vyhledávačích snadno zviditelnit formou PPC reklamy.

Optimalizace PPC kampaní ve vyhledávání

Aby kampaň dosahovala vždy nejvyššího výkonu a návratnosti investic (ROI), pravidelně ji spravujeme a optimalizujeme s ohledem na konverze. Zaměřujeme se na klíčová slova, reklamní sestavy a kampaně, které přivádějí nejvyšší tržby nebo nejvíce splněných cílů webu při co nejnižších cenách za kliknutí.

Eliminujeme nerelevantní zobrazení reklamy a neustále zlepšujeme přesnost cílení, aby se vaše inzeráty vždy zobrazovaly jen na relevantní vyhledávací dotazy uživatelů. Věnujeme se také optimalizaci kreativy neboli výběru těch variant reklam, které vykazují nejvyšší výkon. Výsledkem je kromě přínosu pro uživatele vyšší míra prokliku, která umožňuje dále snížit cenu za kliknutí a zlepšit umístění inzerátů.

Součástí správy PPC reklamy je také zpracování podrobných reportů výkonnosti kampaní v průběhu i po skončení kampaně. Díky tomu budete mít perfektní přehled o tom, co vám kampaň přináší a kolik stojí.

Máte zájem o PPC reklamu ve vyhledávací síti? Kontaktujte Comerto.

Reklama ve vyhledávací síti - Reference

PPC reklama pro VPO Protivanov
FARE – PPC reklamní kampaně
CARTec motor - SEO a PPC reklamní kampaně
KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL - SEO a PPC reklamní kampaně
PPC reklama pro masérskou školu Inprov
Vysoká škola Karla Engliše (VŠKE) - PPC kampaně
Kompletní marketingová strategie pro Chuť Moravy
PLISKA - PODLAHY
TRIBON s.r.o. - technické plasty