Optimalizace pro srovnávače zboží

Comerto / Internetový marketing / Optimalizace pro srovnávače zboží
Optimalizace srovnávačů zboží pro e-shopy – Heureka, Zboží.cz, Google Nákupy

Srovnávače zboží jsou pro každý e-shop velmi důležitým kanálem pro získání vysoce kvalitní návštěvnosti, která s velkou pravděpodobností dokončí objednávku.

Lidé, kteří ze srovnávačů zboží přijdou k vám na e-shop, jsou totiž ve fázi, kdy si již vybrali produkt, srovnali cenové nabídky a chtějí nakoupit.

Díky optimalizaci XML feedů pro srovnávače zboží se zvýší vaše tržby.

Jak pracujeme?

Založení účtů / revize nastavení

Nemáte-li založeny účty na Heurece a Zboží.cz, pomůžeme vám s tím. Pokud již na Heurece a Zboží.cz účty svého e-shopu máte, provedeme kompletní revizi, jestli v nastavení něco nechybí. Postaráme se vám i o Google Nákupy.

Kontrola XML feedů

Vezmeme si vaše XML feedy s produkty pod drobnohled a vypracujeme kompletní audit, který již jasně a konkrétně určí, kde jsou nedostatky a skryté rezervy.

Oprava nedostatků a kontinuální tuning

Nedostatky jsou eliminovány a přichází fáze tuningu. Postupně všemi dostupnými nástroji (máme i vlastní – viz níže) šperkujeme vaše napojení na srovnávače zboží tak, aby byly na maximum využity všechny možnosti zlepšení.

Bidding na úrovni produktů na základě analytických dat o konverzní výkonnosti

Pokud budete mít „zbožáky" pod naší správou, budeme se vám starat také o běžný i sezónní bidding, a to nejen na úrovni produktových kategorií, ale i bidding na úrovni samotných produktů.

Dokážeme na Heurece a Zboží.cz zviditelnit produkty, kde máte šanci hodně prodávat a naopak vás nenecháme utrácet zbytečně za propagaci produktů, které jsou v danou chvíli neprodejné.

Správné pojmenování produktů, podpora spárovanosti a důvěryhodnost e-shopu

Z naší práce velmi často vzejdou jako bonus i návrhy na vylepšení produktových názvů, aby byly lépe vyhledatelné na Heurece a Zboží.cz. Návrhy se často týkají i efektivní práce s dárky k objednávce, Dne dopravy zdarma, Garance dodání do Vánoc a dalších.

Optimalizace pro srovnávače zboží úzce souvisí i s důvěryhodností vašeho e-shopu. I s tímto vám v této službě pomůžeme. Podle našich zkušeností to má zpravidla přesah na zlepšení konverzního poměru jiných kanálů.

Heureka Product Ads

Heureka Product Ads - Založení a správaTip: Pokud jste výhradním zastupitelem značky (vendor) pro český trh, nebo své zboží vyrábíte, tak vám pomůžeme i s nastavením Heureka Product Ads - vaše produkty se objeví na lukrativních TOP pozicích a také ve formě všudypřítomných bannerů přímo na Heurece.

Máme vlastní nástroje pro optimalizaci Heureky a Zboží.cz

Vyvinuli jsme dva speciální nástroje, které našim klientům pomáhají na Heurece a Zboží.cz ještě více, než je tomu při běžné optimalizaci srovnávačů zboží.

Nástroj pro optimalizaci Heureky - Category FinderCategory Finder

Díky aplikaci Category Finder dokážeme sledovat všechny dostupné kategorie na porovnávačích zboží v reálném čase a přiřadit je vašim produktům. Správná kategorie podle specifikace Heureky a Zboží.cz vám zajistí více spárovaných produktů a více návštěvníků e-shopu.

Nástroj pro optimalizaci e-shopu na Heurece - Heureka SpiderHeureka Spider

Heureka Spider umí najít k dosud nespárovaným produktům produktové shluky (pokud existují) a navrhnout, jak by se produkt měl jmenovat. Nebo všeobecně, co zlepšit. Tento nástroj má sílu díky cloudu, a proto je tak výkonný.

Ostatní nástroje, které používáme

Mergado - Optimalizace XML feedůMergado

Pro rozsáhlejší XML feedy využíváme nástroj Mergado, který umožní nad velkým množstvím dat všechny potřebné operace od oprav validity až po optimalizaci (bidding, párování produktů a další).

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.