Internetový marketing

Comerto / Internetový marketing
Máme prsty ve všem, co souvisí s internetovým marketingem, od propagace webů, zvyšování návštěvnosti a konverznosti e-shopů, až k návrhu propracovaných marketingových strategií za účelem vstupu na zahraniční i domácí online trhy. Ještě kousek níž a jste v centru dění!

Internetový marketing - Vybrané reference

Poradenství – nový portál pro GE Money Leasing
ROSTEX VYŠKOV
SVĚT OKEN
VB Leasing CZ
Vonekl
Campi Shop – optimalizace obchodní účinnosti
CARTec motor
Jezdecké potřeby Kalenda
KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL
Body Diamond - SEO

Více o internetovém marketingu

Marketing v prostředí internetu je důležitým nástrojem podpory prodeje, má zajistit efektivní propagaci a přivést na web nové návštěvníky. Stejně jako v běžném podnikání, tak i na internetu panuje vysoká konkurence! Každý, kdo se chce prosadit a zviditelnit, by určitě měl použít moderní metody online marketingu. Způsobů, jak zefektivnit vaše internetové podnikání díky online marketingu je celá řada.

Nechte si od nás poradit – analyzujeme vaše konkurenční prostředí a vytvoříme marketingovou strategii na míru. Realizaci internetového marketingu nechte na nás a sledujte pouze statistiky a pravidelné reporty výsledků. Zhodnotíme vaše investice do online propagace.

Vyber si svého konzultanta

Marek
Olga
Jaroslav
Petr

Comerto

Společné kontakty
Rádi Vás kontaktujeme
Další kontakty
info@comerto.com
+420 533 533 735 nebo +420 777 353 463

Časté dotazy

Má vůbec smysl investovat do reklamy na internetu? Určitě má. Obecně se dá říci, že internet má velký kupní potenciál, který je dobře měřitelný a navíc se neustále zvyšuje. Podíl a hodnota tohoto mediatypu stále roste, již překonal out-of-home a rádio reklamu 1.
Krom prvních pozic na Googlu a Seznamu, je možné ještě někde jinde oslovit klienty? Optimalizace pro vyhledávače je jen dílčí částí internetového marketingu. Vedle toho existuje celá řada dalších způsobů a kanálů, které je možné využít pro oslovení vašich klientů!