Ozvěny 25. SAMBA večera s Taťánou le Moigne

Comerto / Tvorba webu / Responzivní web / Ozvěny 25. SAMBA večera s Taťánou le Moigne

Taťána le Moigne - Logo
Samba - Logo
Na přednášce Digital Trends, kterou v rámci 25. SAMBA večera prezentovala ředitelka českého Googlu Taťána le Moigne, bylo několikrát zdůrazněno, že prim v přístupu k internetu budou co nevidět hrát mobilní zařízení, které převálcují klasické desktopové počítače a notebooky. Tento trend zažíváme sami na vlastní kůži již nyní v osobním i profesním životě.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli navázat na doporučení paní le Moigne a její instrukce přetavit v reálný přínos pro příznivce SAMBY. Zpracujeme vám bezplatnou odbornou analýzu připravenosti vašeho webu na mobilní éru. Nechte si zaslat přehled chyb, které souvisí s rychlostí, použitelností a korektním zobrazení vašeho webu v mobilních zařízeních.

Bezplatný mobilní test vašeho webu

V dnešní uspěchané době, která klade velké nároky na rychlý přístup k informacím a schopnost okamžitě činit důležitá rozhodnutí, jsou mobilní zařízení ideálním prostředkem, který dokáže zajistit připojení k internetu odkudkoli a kdykoli. Smartphone má člověk stále při sobě, na rozdíl od klasického počítače. To, že mobilní zařízení začínají postupně dominovat ve statistikách přístupů uživatelů k webu, aktuálně zaznamenáváme u stále většího počtu klientských webů i my.

Náhled upraveného webu pro mobilní zařízení

Optimalizace webu pro mobily Optimalizace webu pro tablety Optimalizace webu pro mobilní zařízení


Prohlédnout tento web online