Obchodník do týmu

Comerto / O nás / Práce v Comertu / Volná pracovní místa / Obchodník do týmu

Ahoj,

jsme rádi, že jsi přišel k nám na web. Na téhle stránce Ti ukážeme všechno důležité o Tvé budoucí pozici - obchodní zástupce v online marketingu.

Hned na startu pro Tebe máme důležitou informaci. Tahle pozice je pro obchodníka, který má alespoň 1 rok zkušeností s obchodem. Nehledáme úplného nováčka.

 

DATA | job_lea.png
Lea,
která všechno zařídí

Tohle je Lea. Její pozice je pro Tebe velmi důležitá. To ona uvidí Tvůj životopis jako první. Pokud u nás chceš pracovat, měl bys ji zaujmout. Lea s Tebou osobně povede i první kolo pohovoru.

Pokud jsi zaujal Leu, potkáš se s Markem. S ním už budeš probírat podmínky spolupráce. Rovnou ti můžeme prozradit, že obchodník má u nás fixní plat a pak si vydělá podle své šikovnosti. Komunikativní a samostatný obchodník si vydělá 30 - 60 000 Kč. Zda to bude na HPP nebo živnost, na tom se už domluvíte s Markem.

Náplní Tvé práce bude zejména vyhledávání příležitostí a starost o stávající klienty. A neboj, nebude všechno na Tobě, většinu procesních věcí v projektech řídí projektový manažer Víťa.

DATA | job_mara.png
Marek,
Tvůj nový šef

DATA | job_siki.png
Siki,
šéf výroby

Nebudeme Ti představovat všechny kluky z výroby, ale Sikiho si zapamatuj. To s ním budeš především v kontaktu. Budete spolu řešit naceňování i opravu notebooku. Pokud si Tě zapamatuje jménem, máš u něj vyhráno. :-)

Pár čísel

Aby sis nemyslel, že jsme nováčci. Nebudeš prodávat vzdušné zámky ani teplou vodu. Máme kvalitní produkt a věříme mu.

7

200+

85 %

let jsme online webů,
jsme vytvořili
klientů máme stálých

 

Napíšeš nám?