Nový web vybojován 15. 02. v 15:02 h

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Dnes jsme konečně u cíle – je 15. 02. 2015 a my v 15:02 h spouštíme nový web Comerta.


Chcete příběh? Tady je!

… doprovázely nás na každém kroku, ale dnes ty hlasy konečně ustaly. Už tu pro ně není místo. Jejich plán zněl jasně a byl vyřčen již dávno: „Potřebujeme nový web!“. Druhý hlas řekl: „Vyberte nějaké zajímavé datum a spusťte ho!“. Třetí hlas bez rozmyslu dodává: „Ať je to web moderní, responzivní a snadno použitelný!“.

Nebylo na co čekat, střelhbitě jsme sáhli po zbraních a vydali se na tolik očekávanou výpravu, která vedla přes řadu grafických verzí, responzivní peklo a krajinu obsahových záludností. Dnes jsme konečně u cíle – je 15. 02. 2015 a my v 15:02 h spouštíme nový web Comerta.

Únava z dlouhých bojů je vystřídána radostí a spokojeností z dobře odvedené práce. Ženy vítají své utrmácené bojovníky a ve vesnici se opět rozhostí všudypřítomný klid. Ti zkušenější z nás však vědí, že klid potrvá jen krátce a opět bude třeba vydat se na další nové výpravy. 

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.