Správa Facebook Page

Comerto / Internetový marketing / Správa identity / Správa Facebook Page

Sociální média jsou fenoménem posledních let a chcete-li, aby se o vás vědělo, je třeba s nimi počítat. Z hlediska počtu uživatelů těmto službám v Česku jednoznačně vládne Facebook.


Prostřednictvím této sociální sítě můžete přímo komunikovat se svými fanoušky a budovat brand. Správně prováděná a pravidelná aktivita na Facebooku ale navíc může přispět k návštěvnosti webu a optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

Profesionální správa Facebooku

Nemáte čas starat se o sociální sítě, nebo si s nimi nerozumíte? Veškerou komunikaci na Facebooku můžete nechat na Comertu. Svěříte-li nám správu své stránky na sociální síti Facebook (Facebook Page), navrhneme nejdříve komplexní strategii ušitou na míru vašemu podnikání a stavu vašich aktivit na Facebooku.
Zohledníme cíle vašeho marketingu na sociálních sítích a sestavíme plán aktivit pro Facebook stránku. V případě potřeby navrhneme akce pro rozšíření počtu příznivců stránky (uživatelů, kteří kliknou na tlačítko "To se mi líbí"), jako jsou soutěže nebo reklamní kampaň Facebook Ads.

Co všechno na Facebooku zajistíme?

  • Založení Facebook stránky včetně grafické úpravy v souladu s vaší firemní identitou, přidání popisných údajů.
  • Pravidelná aktivita na Facebook stránce a publikace příspěvků.
  • Komunikace s uživateli – podněcování k diskuzi, reakce na komentáře, odpovídání na dotazy.
  • Potlačování nežádoucího obsahu.
  • Soutěže a propagační akce na Facebooku formou na zakázku vytvořených Facebook aplikací (záložek).
  • Analýza marketingových aktivit na Facebooku. Vyhodnotíme údaje o plnění cílů správy Facebooku a poskytneme vám je formou přehledné zprávy.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.