Svou sociální sítí se Google snaží konkurovat zavedenému a masivně rozšířenému Facebooku. Zatím na něj, hlavně z hlediska počtu aktivních uživatelů, nedosahuje. Vzhledem k návaznosti na služby internetového giganta však Google+ představuje významné sociální médium, které není radno přehlížet.

Firemní stránky a Mapy Google

Stránka Google+ umožní kontrolovat prezentaci vaší firmy ve vyhledávání Google a na Mapách Google. Být vidět na Googlu je prakticky nezbytností, proto by vám správně nastavená Google+ stránka s maximem aktuálních popisných údajů rozhodně neměla chybět.

Nevíte, jak pracovat s firemní Google+ stránkou? Comerto pro vás zajistí:

  • Založení a nastavení Google+ stránky nebo vyladění té stávající. Ověření adresy pro zobrazení na Mapách Google, vložení popisných údajů a optimalizace nalezitelnosti s ohledem na relevantní klíčová slova.
  • Tvorba a nasazení grafických prvků v souladu s vaší firemní identitou.
  • Pravidelná správa a publikace nových příspěvků na Google+ stránku včetně komunikace s fanoušky.

Další výhody Google+

  • Díky napojení na vyhledávání Google představuje propagace ve službě Google+ přínos pro SEO a také možnost, jak výrazně vylepšit vaši viditelnost ve výsledcích předního světového vyhledávače. Místo pouhého řadového odkazu může uživatel přímo ve vyhledávání Google navíc vidět několik dalších užitečných informací, například obrázky týkající se vaší firmy, náhled mapy s pozicí provozovny, otevírací dobu, telefonní číslo a další údaje.
  • Máte-li YouTube kanál, můžete využít integrace YouTube s Google+ stránkou, která vám umožní rozšířit zásah na širší publikum. Komentáře z Google+ se budou zobrazovat na YouTube a naopak.
  • Na rozdíl od Facebooku lze přímo v sociální síti Google+ zobrazovat animované obrázky GIF, které pomohou zviditelnit vaše příspěvky. Zajímavou výhodou je také funkce automatického vylepšování fotografií nebo přidávání speciálních efektů.
  • Pro text příspěvků lze definovat základní formátování.

Google Business View

Máte stylovou restauraci nebo nově zrekonstruovanou prodejnu? Ukažte ji i uživatelům internetu!

Užitečným a atraktivním rozšířením Google+ stránky je možnost 360° virtuální prohlídky interiéru – Google Business View. Díky této funkci si budou uživatelé moci detailně zevnitř prohlédnout vaši prodejnu, kadeřnictví, hotel nebo jiný podnik.

Zjistěte více o našich službách fotografování virtuálních prohlídek Google:

www.tvorba-virtualnich-prohlidek.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.